StyleSheet Maker

Web için Stil Dosyası Oluşturma Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 16.99$
  • Boyut 3.90 MB
  • Version 5.0
  • Dil İngilizce
  • Firma CoffeeCup Software
Werb siteleri için geçişli stil sayfaları yani CSS oluşturmanıza olanak tanıyan CoffeeCup StyleSheet Maker yazılımı ile metin yerleşimi yapabilir, yazı tiplerini ve arka plan resimlerini kontrol edebilirsiniz.
Web siteleri için geçişli stil sayfaları yani CSS oluşturmanıza olanak tanıyan CoffeeCup StyleSheet Maker yazılımı ile metin yerleşimi yapabilir, yazı tiplerini ve arka plan resimlerini düzenleyebilirsiniz.

Program sayesinde bağlantıların altının çizili ya da üstünün çizili olmasını belirleyebilir, tabloların arka plan ve kenarlık renklerini belirleyebilirsiniz. Bunun yanında otomatik olarak etiket oluşturabilen program internet tarayıcıların eski sürümleri ile uyumlu stil dosyaları oluşturmanıza da izin vermektedir. Dinamik HTML yapısı sayesinde web sayfası açıkken bile stil dosyalarını düzenleyebilir ve yazılım içerisinde bulunan hazır CSS etiketlerini kullanarak kolay bir şekilde stil sayfalarınızı oluşturabilirsiniz. CoffeeCup StyleSheet Maker ile oluşturmuş olduğunuz stil dosyalarını CSS, HTML ve TXT formatında kayıt edebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
StyleSheet Maker indir